Dołącz do nas

Zobacz wszystkich »
Jesteś tutaj: Strona główna » » » »

Jakie ryby biorą w lutym i marcu?

Kliknij tutaj aby DODAĆ WĄTEK do forum na wybrany temat z listy, która się pojawi. »

Wyszukaj na forum wędkarskim WedkarskiPortal.pl

maciek85 Postował: 31-01-2013 21:24

Ilość postów: 250
Doświadczenie: 610.20
Lubię to! Jeszcze nikt tego nie polubił.

Ciąg dalszy serii jakie ryby biorą w... :)) Łowicie coś czy czekamy do marca?? Ja mysle o kanale i płociach i leszczach bo lodu brak.

jaceksww Postował: 01-02-2013 06:18

Ilość postów: 606
Doświadczenie: 709.80

cześć, jeśli ktoś ma lód to okoń, płoć, leszcz a jeśli nie ma to chyba pozostaje płoć i leszcz.

Brak hoby = monotonia

wedkarskiportal Postował: 23-04-2014 07:23
REKLAMA SKLEP.wedkarskiportal.pl

Ilość postów: -
Doświadczenie: -
moczyKij Postował: 01-02-2013 11:16

Ilość postów: 45
Doświadczenie: 116.70

no jesli lod juz zejdzie to jak najbardziej ploc leszcz jaz ja wybieram male rzeczki i staroszecza doplywy mojej kochanej warty w ktore te gatunki beda wchodzic teraz i szykowac sie do tarla lowie na splawikowke a na chaczyk maly czerwony robaczek lub bialy zaneta bardzo oszczednie i raczej dobrej jakosci pozdrawiam a i nie zapomnijcie o podbieraku bo mozna sie zdziwic wielkoscia ryb jakie zawitaja na haczyku

jaceksww Postował: 01-02-2013 11:32

no jesli lod juz zejdzie to jak najbardziej ploc leszcz jaz ja wybieram male rzeczki i staroszecza doplywy mojej kochanej warty w ktore te gatunki beda wchodzic teraz i szykowac sie do tarla lowie na splawikowke a na chaczyk maly czerwony robaczek lub bialy zaneta bardzo oszczednie i raczej dobrej jakosci pozdrawiam a i nie zapomnijcie o podbieraku bo mozna sie zdziwic wielkoscia ryb jakie zawitaja na haczyku

Ja do Warty coś nie moge się przekonać ale te małe rzeczki dopływy mogą być ciekawe. Rzeczka (chyba struga albo powa) która wpływa do zbiornika SM pewnie by się nadała na taki wypad. A próbowałes na takiej rzeczce feedera?

Brak hoby = monotonia

moczyKij Postował: 01-02-2013 12:12

Ilość postów: 45
Doświadczenie: 116.70

nie bawilem sie z feeder bo ta woda ma szerokosc 5,6m jesli chodzi o powe a starorzecze ma 20m to na ktorym lowie na powie lowie na bata 5 a na starorzeczu na matcha ladnie braly zawsze na czarnej strudze w kopojnie przy samym wlocie do warty chyba sie w niedziele tam wybiore albo struga albo goslawice na zbiornik pozdrawiam

jaceksww Postował: 01-02-2013 16:21

Ja chyba zbiornik jutro odwiedze bo dawno nie byłem a na jakas rzeczke musze sie wybrac jak bedzie cieplej :) jakies szersze miejsce i feeder o ile się da. jak nie to spławik

Brak hoby = monotonia

tapi Postował: 11-02-2013 21:26

Ilość postów: 153
Doświadczenie: 207.00

na wiśle lodu niema i bierze już rybka płoć leszcz krąp okoń i w niedziele widziałem że na spina gościowi trafił się 56 cm. sandacz oczywiście wrucił do wody

jaceksww Postował: 11-02-2013 22:00

na wiśle lodu niema i bierze już rybka płoć leszcz krąp okoń i w niedziele widziałem że na spina gościowi trafił się 56 cm. sandacz oczywiście wrucił do wody

cześć, teraz na rzece leszcz, płoć, krąp na jakieś robaki (czerwony, bialy) a nęcisz wiosną(pozną zima) ?

Brak hoby = monotonia

tapi Postował: 11-02-2013 22:30

Ilość postów: 153
Doświadczenie: 207.00

tak trochę nęce ale delikatnie

Skocz do:
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Polityka prywatności »